50. Yılda 50 Üyemize Kongre Desteği

11.2.2020

Değerli Meslektaşlarımız, 

TOTBİD Yönetim Kurulu 50. Yılda 50 üyemiz için aşağıda belirtilen kongrelerde eğitim desteği verme kararı almıştır:

30. Ulusal Türk Ortopedi ve Travmatoloji Kongresi (3-8 Kasım 2020, Antalya):

20 asistan ve 10 zorunlu hizmetini yapmakta olan uzman olmak üzere 30 üye. Destek kayıt ve konaklama için olup, kazanan üyelerimiz iki kişilik odalarda konaklayacaklardır. Desteğe hak kazananlar duyuru yapıldıktan sonra, başvurular arasından kura ile belirlenecektir.

AIOT Travma Kursu (14-17 Nisan 2020, Antalya):

14 üyemize (7 uzman,7 asistan) kayıt ve konaklama desteği. Konaklamalar iki kişilik odalarda olacaktır.

Bu burs için bildiri ile katılan üyelerimize öncelik verilecektir. Kabul edilmiş bildiri ile başvurunun bu sayıdan fazla olması halinde kazananlar kura ile belirlenecektir. Kontenjanın tamamlanmaması halinde bildirili başvurular destek elde ederken, sayıyı 14’e tamamlayacak şekilde  kura ile belirleme yapılacaktır.

28. EORS Kongresi (16-19 Eylül 2020, İzmir):

2 üyemize (1 uzman, 1 asistan) verilecek bu burs kayıt ve konaklamayı içermekte olup bildiri ile katılanlara öncelik verilecektir. Yukarıdakine benzer şekilde, bildiri kabul yazısı ile başvuruların bu sayının üzerinde olması veya kontenjanın dolmaması durumunda kura ile belirleme yapılacaktır.

21. APOA  Kongresi (24-26 Eylül 2020,Kuala Lumpur, Malezya):

2 kişiye (1 uzman,1 asistan)  kayıt ve yol desteği şeklindedir. Bildiri ile katılan üyelerimize öncelik tanınacaktır. Benzer şekilde, bildiri kabul yazısı ile başvuruların bu sayının üzerinde olması veya kontenjanın dolmaması durumunda kura ile belirleme yapılacaktır.

22. EFORT  Kongresi (9-11 Haziran 2021, Lizbon, Portekiz):

2 kişiye (1 uzman,1 asistan) kayıt ve yol desteğini içermektedir. Kazananlar 30.Ulusal TOTBİD kongresine katılanlar arasından kura ile belirlenecektir.

Her burs için, etkinliğin tarihine göre  ayrı ayrı duyuru yapılacaktır.

Burslara başvuru için aidatını düzenli ödemiş TOTBİD Asil üyesi (uzmanlar için) veya Aday üye (asistanlar için) olmak ön koşuldur.

Başarılar dileriz.

Saygılarımızla,

TOTBİD Yönetim Kurulu 

Dikkat Yorum yazmak için tıklayınız

Yorumlar